Yeni Normal'in İlk Defilesi, Mehmet Yıldırım'dan Geldi

Koronavirüs salgını sonrası ‘Yeni Normal’ ile birlikte alınan önlemler kapsamında, ünlü modacı Tolga Çam’ın, 2020 yaz koleksiyonu, Mehmet Yıldırım organizasyonu ile gerçekleşti.

Yeni Normal'in İlk Defilesi, Mehmet Yıldırım'dan Geldi
Yeni Normal'in İlk Defilesi, Mehmet Yıldırım'dan Geldi Magazincir

Koronavirüs salgını sonrası ‘Yeni Normal’ ile birlikte alınan önlemler kapsamında, ünlü modacı Tolga Çam’ın, 2020 yaz koleksiyonu, Mehmet Yıldırım organizasyonu ile gerçekleşti. Koreografisini ise Barış Küçükçiftçi üstlendi. Boğaz manzarası eşliğinde, yılın ilk sosyal mesafeli defilesinde Tülin Şahin, Günay Musayeva, Simge Tertemiz, Tuğba Melis Türk ve Seda Canpolat gibi ünlü mankenler podyuma çıktı.  30 parça yaz kreasyonunun tanıtıldığı gecede, tasarımlar beğeni aldı. Defileyi izleyenler arasında Linet, Aslı Hünel ve Umut Oğuz yer aldı.

MEHMET YILDIRIM, DEFİLEDE ALINAN ÖNLEMLERİ VE PROJELERİNİ ANLATTI

Defile öncesi kameraların karşısına geçen mankenler ve organizasyon ekibi muhabirlerin sorularını yanıtladı. Pandemi sonrası ilk defile etkinliğini gerçekleştiren Mehmet Yıldırım, Tolga Çam’ın 2020 yaz koleksiyonuna nasıl hazırlandıklarını, alınan önlemleri ve projelerini anlattı. Sosyal mesafeyi dikkate aldıklarını belirten Mehmet Yıldırım, “Girişlerde ateş ölçme yapıyoruz. Oturma düzenini belirtilen sosyal mesafeye göre ayarladık. Belli noktalarda dezenfektanlar koyduk. Normalde pandemiden önce gerçekleştirmeyi düşünüyorduk, önümüzdeki günlerde bir çok projelerimiz var, aynı önlemleri almaya devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

HOCAYA İTHAFEN

Modacı Tolga Çam, nisan ayında hayatını kaybeden ‘Hocam’ dediği Nur Yerlitaş’ı da andı. Geceyi Yerlitaş’a ithafen gerçekleştirdiğini söyleyen Çam, “Bu defilemi kaybettiğimiz moda duayenimiz Nur Yerlitaş’a ithafen yapmak istedim. Kendisi benim hocam olur dedi. Çam, defilenin sonunda Tülin Şahin’le izleyenleri selamladı. Bu esnada Yerlitaş’ın barkovizyona yansıyan görüntüsü konuklara duygusal anlar yaşattı.

TÜLİN ŞAHİN 8 AY SONRA PODYUMA ÇIKTI

Defilenin baş mankenlerinden Tülin Şahin, doğum sonrası ilk kez podyumda yürüdü. Kızı Siena Leyla’yı Kasım ayında dünyaya getiren Tülin Şahin, 8 ay sonra çıktığı podyumda izleyenleri kendine hayran bıraktı. Şahin, Siena doğduktan sonra da ilk defileme çıkıyorum” diye konuştu.

ASLI HÜNEL EMEĞİ GEÇEN HERKESİ KUTLUYORUM

Şarkıcı Aslı Hünel, defileyi eşi Savaş Yurtsever ile birlikte izledi. Hünel, “Pandemiden sonra ilk defile ve muhteşem hazırlanılmış, Mehmet Yıldırım’ı ve ekibini tebrik ediyorum, sosyal mesafe kurallarına tam uyulmuş, Tolga’da benim çok değerli kardeşim. Her zaman desteklerim, harika bir kreasyon olmuş, emeği geçen herkesi kutluyorum.” diye konuştu..


 
LİNET SAĞLIK ÖNLEMLERİ KONUSUNDA TÜRKİYE’YE ÖVGÜLER YAĞDIRDI

Türkiye’nin bu konuda iyi bir yol katettiğini ifade eden Linet, “Görüyorum ki Türkiye’de gerçekten çok güzel ilerliyoruz. Çok iyi korunuyoruz. Pandemi nedeniyle evde kaldığı süre içerisinde formunu korumaya çalıştığını söyleyen Linet, “Evde sporuma devam ettim.” dedi. Linet, son olarak ekonomik olarak zorlandığını açıklayan sanatçılarla ilgili “Ben zorlanmadım. Hatta yakın dostlarıma yardımcı olmaya çalıştım. Üzücü bir açıklama olarak görüyorum. Böyle bir şeye inanmıyorum. Çünkü pandemi de kimse alışveriş yapmadı, ne de bir şey aldı. Var olan borçlar biraz sıkıştırmış olabilir ama boğazdan kimse aç kalmaz. Fakirde olsanız. Allah çok daha zor durumda olanlara yardımcısı olsun” açıklamasında bulundu.

OYUNCU UMUT OĞUZ OĞLUYLA EŞİNİ İZLEDİ

Oyuncu Umut Oğuz, podyuma çıkan eşi Sevilay Oğuz’u bu özel gecede yalnız bırakmadı. Oğuz, defileyi 1,5 yaşındaki oğlu Dora ile birlikte izledi.

Tülin Şahin Günay Musayeva Simge Tertemiz Tuğba Melis Türk ve Seda Canpolat yeni normal defile haber magazin son dakika gündem tolga çam mehmet yıldırım tülin şahin günay musayeva simge tertemiz tuğba melis türk seda canpo
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Doğukan Oltulu, Hayatımda Çok Önemli Yeri Olan Birine Şarkı Yazdım
Doğukan Oltulu, Hayatımda Çok Önemli Yeri Olan Birine Şarkı Yazdım
İsmail Yk 'Asıl Bomba Yeni Albümde'..!
İsmail Yk 'Asıl Bomba Yeni Albümde'..!