Haliç Üniversitesi'nin Bahar Şenliği 'Haliçfest22' Başlıyor

Düzenlediği etkinliklerle öğrenci merkezli eğitim modelini ortaya koyan Haliç Üniversitesi, 26-27 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek Haliç Fest’22’de, akademisyen ve öğrencilerine eğlence dolu bir program sunmaya hazırlanıyor.

Haliç Üniversitesi'nin Bahar Şenliği 'Haliçfest22' Başlıyor
Haliç Üniversitesi'nin Bahar Şenliği 'Haliçfest22' Başlıyor Magazincir

Haliç Üniversitesi tarafından geleneksel hâle gelen bahar festivali bu yıl 26-27 Mayıs’ta, üniversitenin Alibeyköy’deki yeni merkez kampüsünde gerçekleşecek. Gençlerin sevdiği çok sayıda ismin sahne alacağı “Haliç Fest’22”de öğrenci grupları da sahne alacak. Turnuvalardan kariyer günlerine, konserlerden sanatsal etkinliklere çok sayıda aktivitenin yer alacağı bahar şenliğinde öğrenci, akademisyen ve mezunlar keyifli vakit geçirecek. Gün boyu devam edecek bahar festivalinde öğrenciler, Güzel Sanatlar Bölümü öğrencilerinin hazırladığı fotoğraf sergisi ile Çizgi Roman ve Animasyon Kulübü’nün düzenlediği Cosplay yarışması gibi pek çok farklı etkinliğe katılabilecek.

“HaliçFest’22”, Adamlar Konseriyle Kapanış Yapacak

“HaliçFest’22”nin ilk gününde Soul Stuff’ın yanı sıra YaDa grubu sahne alacak. İki gün boyunca devam edecek DJ performanslarıyla da misafirler müzik dolu bir bahar şenliğine tanıklık edecek. Festivalin ikinci gününde ise turnuvalarda başarılı olan isimlere ödüllerinin verileceği törenin ardından Büyük Sahne’de gerçekleşecek Adamlar konseriyle “HaliçFest’22”nin kapanışı yapılacak.

Pandemi nedeniyle bir süredir yapılamayan ve tüm öğrencilerin heyecanla beklediği bahar festivali, Haliç Üniversitesi’nin yeni kampüsünde yepyeni ve coşku dolu bir atmosferde gerçekleşecek.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Doğukan Oltulu, Hayatımda Çok Önemli Yeri Olan Birine Şarkı Yazdım
Doğukan Oltulu, Hayatımda Çok Önemli Yeri Olan Birine Şarkı Yazdım
İsmail Yk 'Asıl Bomba Yeni Albümde'..!
İsmail Yk 'Asıl Bomba Yeni Albümde'..!