Turkish Airlines Harbiye Açıkhava Konserleri Başlıyor

Türkiye’nin bayrak taşıyıcı havayolu ve en değerli markası Türk Hava Yolları, Açıkhava konserleri ile müziğin dev isimlerini Harbiye Sahnesi’nde buluşturacak. Poll Production organizasyonuyla bu yıl ilki gerçekleşecek olan Turkish Airlines Harbiye Açıkhava Konserleri, 21-30 Ağustos tarihleri arasında birbirinden değerli sanatçıları Harbiye’de ağırlayacak...

Turkish Airlines Harbiye Açıkhava Konserleri Başlıyor
Turkish Airlines Harbiye Açıkhava Konserleri Başlıyor Magazincir

Özel repertuarların ve sürpriz sahne şovlarının yer alacağı ‘Turkish Airlines Harbiye Açıkhava Konserleri’ 10 gün boyunca dinleyicilerine muhteşem bir müzik ve gösteri şöleni yaşatacak. Unutulmaz şarkıların seslendirileceği konserlerde müziğin sesi Türk Hava Yolları ile zirveye ulaşacak!

21 Ağustos’ta Cengiz Kurtoğlu&Hakan Altun ile başlayacak konser serisi, sırasıyla Deniz Seki&Rafet El Roman, Haluk Levent, Serdar Ortaç, Anadolu Ateşi, Bülent Ersoy&Selami Şahin, Berkay, Nükhet Duru, Mustafa Sandal gibi dev isimlerle devam edecek ve 30 Ağustos’ta Murat Dalkılıç konseri ile son bulacak.

Poll Production organizasyonu Demirören Tv Medya Sponsorluğunda gerçekleşecek olan Turkish Airlines Harbiye Açıkhava Konserleri 21-30 Ağustos tarihleri arasında Harbiye Açıkhava Sahnesi'nde.

‘Turkish Airlines Harbiye Açıkhava Konserleri’ Etkinlik Takvimi:

21 Ağustos - Cengiz Kurtoğlu&Hakan Altun
22 Ağustos - Deniz Seki&Rafet El Roman
23 Ağustos - Haluk Levent
24 Ağustos - Serdar Ortaç
25 Ağustos - Anadolu Ateşi
26 Ağustos - Bülent Ersoy&Selami Şahin
27 Ağustos - Berkay
28 Ağustos - Nükhet Duru (Sinema Senfoni Orkestrası Eşliğinde 'Film Gibi')
29 Ağustos - Mustafa Sandal
30 Ağustos - Murat Dalkılıç

harbiye konser turkish airlines açıkhava konserleri cengiz kurtoğlu hakan altun deniz seki rafet el roman haluk levent serdar ortaç anadolu ateşi bülent ersoy selami şahin berkay nükhet duru mustafa sandal murat dalkılıç
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Doğukan Oltulu, Hayatımda Çok Önemli Yeri Olan Birine Şarkı Yazdım
Doğukan Oltulu, Hayatımda Çok Önemli Yeri Olan Birine Şarkı Yazdım
İsmail Yk 'Asıl Bomba Yeni Albümde'..!
İsmail Yk 'Asıl Bomba Yeni Albümde'..!