Survivor İlk Bölümde Kazanan Türkiye

'Survivor 2019' dün akşam ilk bölümüyle ekranlarda geldi. Yarışmadaki Türkiye-Yunanistan arasındaki ilk mücadelenin galibi ise Türkiye oldu...

Survivor İlk Bölümde Kazanan Türkiye
Survivor İlk Bölümde Kazanan Türkiye Magazincir

Survivor, dün akşam 13'üncü sezonun ilk bölümüyle sevenleriyle buluştu. Yarışmadaki ilk erzak ve baraka ödüllü oyununu kazanan ise Türkler oldu.

En Zor Sezon Olacak

Survivor Türkiye- Yunanistan'da ilk oyun öncesi Acun Ilıcalı, yarışmacılara konuşarak Survivor'ın son yıllardaki en zor sezonu olacağını söyledi.

Baraka ve Erzak İçin Kıyasıya Yarıştılar

2 Şubat Cumartesi günü ilk bölümü ile TV8 ekranlarına gelen Survivor Türkiye- Yunanistan yarışmasında kazanan Türkiye oldu. Survivor Türkiye-Yunanistan'da ilk oyun büyük heyecana sahne oldu. Yarışmacılar baraka ve erzak için kıyasıya mücadele ettiler. Survivor Türkiye Yunanistan yarışmasında ödül oyununda her iki takım denizde bulunan salıya koştu. Daha sonra denizde bulunan salıyı karaya çekmek için mücadele ettiler. Salı karaya ilk getiren takım Türkiye oldu. Daha sonra sepete top atma oyunu oynandı. Türkiye 12, Yunanistan 9 topu sepete attı.

Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

Ödül oyununun ardından ilk dokunulmazlık oyunu oynandı. Her iki takım da kazanmak için büyük mücadele gösterdi. Kimi zaman beraberlik sağlandı. Dokunulmazlık oyununu da Türkiye kazandı.

survivor türkiye yunanistan ilk bölüm kazanan takım belli oldu haber magazin acun ılıcalı dominik yarışma dokunulmazlık oyunu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Doğukan Oltulu, Hayatımda Çok Önemli Yeri Olan Birine Şarkı Yazdım
Doğukan Oltulu, Hayatımda Çok Önemli Yeri Olan Birine Şarkı Yazdım
İsmail Yk 'Asıl Bomba Yeni Albümde'..!
İsmail Yk 'Asıl Bomba Yeni Albümde'..!