Bahar Candan, Son Haliyle Görenleri Şaşırttı

Bugüne kadar photoshoplu fotoğraflarını paylaşan Bahar Candan'ın bu kez son paylaşımındaki kilolu ve göbekli hali şaşırttı. Paylaşım sonrası takipçileri tarafından yorum yağmuruna tutuldu...

Bahar Candan, Son Haliyle Görenleri Şaşırttı
Bahar Candan, Son Haliyle Görenleri Şaşırttı Magazincir

Katıldığı bir moda programındaki performansıyla adını duyuran Bahar Candan, sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımla yine adından söz ettirdi. Photoshoplu fotoğraflarını paylaşan Candan'ın bu kez son paylaşımındaki kilolu ve göbekli hali şaşırttı. 

ABLAM PHOTOSHOP YAPMAMA İZİN VERMİYOR

Ablası Nihal Candan'ın telefonundan shop uygulamalarını sildiğini söyleyen Bahar Candan, paylaşımına, "Ablam photoshop yapmama izin vermiyor artık. Uygulamaları sildi, sanırım artık yapamam" notu düştü.

Bahar Candan, geçtiğimiz günlerde zayıflığıyla dikkat çekmiş, anoreksiya olduğuna dair iddialar ortaya atılmıştı. Candan, şu açıklamaları yapmıştı:

ANOREKSİYA DEĞİLİM

"Anoreksiya değilim. Onun kötü bir şey olduğunun farkındayım. Benim anoreksiya olan bir sürü arkadaşım var. Olmak istemiyorum, onlara üzülüyorum. Bazen insanlara şaka yapıyorum. 'Anoreksiya aşk' yazıyorum. Çünkü yanımdaki arkadaşım anoreksiya. 6. sınıftan itibaren Instagram kullanıyorum. Photoshop yapmadığım bir fotoğrafım yok. Daha çok photoshop yaptığım fotoğrafım var."

 

bahar bahar candan haber magazin fotoşop photoshop nihal candan
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cengiz Kurtoğlu - Hakan Altun, 29 Temmuz'da Harbiye'de Sahne Alacak
Cengiz Kurtoğlu - Hakan Altun, 29 Temmuz'da Harbiye'de Sahne Alacak
Volkan Konak, 28 Temmuz'da Harbiye'de Sahne Alacak
Volkan Konak, 28 Temmuz'da Harbiye'de Sahne Alacak