Sanat Güneşi Yolunu Açtı, Gülsen Karatoprak‘dan 'Korku'

Gülsen Karatoprak, ünlü müzik adamı Volga Tamöz Prodüktörlüğünde, Ypsilon musix ve GKT Production etiketiyle 'Korku' adlı şarkısını müzik severlerle buluşturmaya hazırlanıyor...

Sanat Güneşi Yolunu Açtı, Gülsen Karatoprak‘dan 'Korku'
Sanat Güneşi Yolunu Açtı, Gülsen Karatoprak‘dan 'Korku' Magazincir

'Korku' adlı şarkının sözleri Gülsen Karatoprak’a, bestesi Volga Tamöz ile ortak olan çalışmanın düzenlemesi, single kapak fotoğrafı ve video klibi yine ünlü aranjör Volga Tamöz’e ait. Bodrum'da doğan Gülsen Karatoprak'ın sanata,müziğe ve dansa olan yatkınlığı ,çok küçük yaşta fark edilince ,eğitimi de müzik ve danstan yana oldu. Çocukluğunda Sanat Güneşi Zeki Müren ile geçirdiği zamanların etkisiyle müziğe bağlanan Gülsen Karatoprak, dansın birçok türünde katıldığı yarışmalarda derece aldı ve Türkiye Şampiyonluk Kupası'nı üç kez memleketi Bodrum'a getirdi.

Üniversite eğitimi sırasında Türkiye ve kardeş ülke Azerbaycan'da Sosyal Latin Dansları eğitmenliğine devam eden Gülsen'in, 50'nin üzerinde bestesi bulunuyor. Yeni albümü ile en büyük hayalinin milyonlar ile birlikte şarkılar söyleyerek, müzikseverlerin kalbinde gerçek sevgi bağını oluşturmak olduğunu dile getirdi. Gülsen'in tekli şarkısı 'Korku' 29 Mayıs'ta tüm dijital platformlarda müzikseverlerin beğenisine sunulacak.

gülsen karatoprak haber magazin son dakika gündem korku volga tamöz single kapak
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Doğukan Oltulu, Hayatımda Çok Önemli Yeri Olan Birine Şarkı Yazdım
Doğukan Oltulu, Hayatımda Çok Önemli Yeri Olan Birine Şarkı Yazdım
İsmail Yk 'Asıl Bomba Yeni Albümde'..!
İsmail Yk 'Asıl Bomba Yeni Albümde'..!