Koronavirüs Salgını Şarkı Yazdırıyor

Dünyanın yaşadığı korona virüs salgını nedeniyle konserler iptal olunca müziğin genç isim Dila'da müzikte üretmeye devam ediyor. Dila, yaşadığı kalp kırıklıklarını kaleme alarak şarkı yaptı. Dila, "Yaşadığım tüm üzüntüleri düşünerek ağlamak yerine kaleme sarılarak şarkı yazdım.' dedi.

Koronavirüs Salgını Şarkı Yazdırıyor
Koronavirüs Salgını Şarkı Yazdırıyor Magazincir

Dünyanın yaşadığı salgın nedeniyle 'Evde kal' diyen Dila'dan yeni şarkılar geliyor...'Kırmızı Halı', 'Bi Kalp' adlı şarkılarından sonra 'Tek Yön' adlı yeni şarkısı ile müzik kariyerini hızla tırmanan Dila, herkesin evinde olduğu şu dönemde düşüncelerini de derinleştiğini belirtti. Dila, "Acı çekmek, bir şeyin sende bıraktığı derin izin dışa vurumumdur. Acı, yöneldiği şeyi derinlemesine algılayarak ona verdiği tepkide dile gelen şeydir. Aklın acı çekmesi, kalbin acı çekmesi diye bir şey var. Benim kalbim acı çekti… Müzik en büyük şifadır. Bu dönemde yaptığım tüm şarkıları eminim çok yakında stüdyoya girerek herkesle paylaşacağım.” dedi.  

Enstrümanı çalabilen poptan, caz ‘a her tarz şarkıyı sahnede seslendiren Dila, performans şarkıcısı olduğunu ve kalıcı olmak istediğini söyledi.

haber magazin son dakika gündem koronavirüs salgın şarkı yazdırıyor dila dünya müzik
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Doğukan Oltulu, Hayatımda Çok Önemli Yeri Olan Birine Şarkı Yazdım
Doğukan Oltulu, Hayatımda Çok Önemli Yeri Olan Birine Şarkı Yazdım
İsmail Yk 'Asıl Bomba Yeni Albümde'..!
İsmail Yk 'Asıl Bomba Yeni Albümde'..!