Deniz'in İtirafı, Sonsuz Aşka Kesinlikle İnanmıyorum Artık

Deniz Seki, konserinde seyircisine 'Sonsuz aşka kesinlikle inanmıyorum artık' itirafında bulundu.

Deniz'in İtirafı, Sonsuz Aşka Kesinlikle İnanmıyorum Artık
Deniz'in İtirafı, Sonsuz Aşka Kesinlikle İnanmıyorum Artık Magazincir

Sesiyle olduğu kadar yazıp bestelediği şarkılarıyla da hafızalarımıza kazınan aşk şarkılarının efsane ismi Deniz Seki, ünlü iletişimci Özgür Aras ‘ın projesi olan “biraz Sezen biraz ben Deniz Seki” konsept konserlerinin ikincisini önceki gece Bursa Tayyare Kültür Merkezi ‘nde verdi. Konserinde seyircisine “Sonsuz aşka kesinlikle inanmıyorum artık” itirafında bulundu.

Türkiye’nin pek çok ilinde hayranlarıyla buluşmaya başladığı konserler serisinin ikincisini önceki gece Bursa Tayyare Kültür Merkezinde veren Deniz Seki’nin biletleri günler öncesinden tükendi. Seki, dinleyenlerine müzik ziyafeti yaşatırken bol bol alkış aldı.

Deniz Seki, müzik kariyerinde hep dirsek temasında olduğu ve müzik severlerin kalbine dokunan ve sahnede söylemekten zevk aldığı Sezen Aksu imzalı şarkılarının yanı sıra, sözü müziği kendisine ait olan şarkılardan oluşan özel bir repertuvar ile de dinleyicilerine unutulmaz bir gece yaşatırken yıllar önce yazdığı şarkısı “Aşk” söyledikten sonra seyircisine “Sonsuz aşka kesinlikle inanmıyorum artık” itirafında bulundu.

deniz seki haber magazin son dakika gündem etkinlik sonsuz aşka kesinlikle inanmıyorum artık açıklama
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Doğukan Oltulu, Hayatımda Çok Önemli Yeri Olan Birine Şarkı Yazdım
Doğukan Oltulu, Hayatımda Çok Önemli Yeri Olan Birine Şarkı Yazdım
İsmail Yk 'Asıl Bomba Yeni Albümde'..!
İsmail Yk 'Asıl Bomba Yeni Albümde'..!