Mutluluğun Adresi Farkındalık ve Sosyal Sorumluluk Ödülleri’nde Ünlü Geçidi

Mutluluğun Adresi Sosyal Yardımlaşma Derneği tarafından ilki Feriye’de, Ceylan Saner sunuculuğu ile önceki akşam gerçekleştirilen Mutluluğun adresi Farkındalık ve Sosyal Sorumluluk ödülleri gecesi iş, sanat ve spor camiası tarafından büyük bir ilgi gördü.

Mutluluğun Adresi Farkındalık ve Sosyal Sorumluluk Ödülleri’nde Ünlü Geçidi
Mutluluğun Adresi Farkındalık ve Sosyal Sorumluluk Ödülleri’nde Ünlü Geçidi Magazincir
Haberin galerisi için tıklayın!

Bir çok ünlüyü bir araya getiren gecede, down sendromlu, otizmli özel çocukların defilesi ve dans performansları geceye damgasını vurdu. 7 yıldır faaliyet gösteren dernek özel çocukların el işçiliklerini açık artırmaya çıkardı. Dernek başkanı Abdullah Özkan gecede, ‘Bu gecede ki temel amacımız özel çocuklarımızın ciddi bir eğitim ile bir şans verildiğinde sosyal hayatta neler yapabildiğini göstermek. Onların iş hayatına iştiraki ve elbette hayallerini gerçekleştirebilmeleri bizim için çok önemli. Bunu mutluluğun adresi olarak çok önemsiyor ve destekliyoruz, gece tamamen onların yararına düzenlendi’ dedi.

Gecede en iyi Dizi Kategorisinde ‘Afili Aşk Ekibi’ ödül alırken, En iyi Kadın oyuncu olarak Burcu Özberk, En iyi Erkek oyuncu kategorisinde Çağlar Ertuğrul ödül aldı. Gecenin devamın da En iyi Pop Erkek sanatçı kategorisinde Sinan Akçıl ödül alırken aynı zamanda Burcu Kıratlı, şarkıcı Özgün, Aslı Hünel, Halil Sezai, Bilal Sonses, Selen Görgüzel Alkan, Sema Öztürk, Sedef Şahin ödül alan ünlü isimler arasında oldu. Ünlüler ödüllerini özel çocukların elinden aldı. En iyi Sabah haberleri kategorisinde En iyi Sabah Erkek Sunucusu olarak İsmail Küçükkaya ödül alırken, Sabah haberlerinde En iyi sabah Kadın Sunucusu ödülünü Nihan Günay aldı.

mutluluğun adresi haber magazin son dakika gündem sosyal yardımlaşma derneği ceylan saner
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
30 Ağustos Zafer Bayramı Haluk Levent Konseri
30 Ağustos Zafer Bayramı Haluk Levent Konseri
Teoman, 31 Ağustos'da Harbiye Açıkhava Konseri Verecek
Teoman, 31 Ağustos'da Harbiye Açıkhava Konseri Verecek