Aleyna Tilki'den Tepki Çeken Videoya Açıklama Geldi

Aleyna Tilki'nin İstanbul depreminin hemen ardından yaptığı paylaşım tepki çekti. Şarkıcı gelen tepkilerin ardından açıklama yapmak zorunda kaldı...

Aleyna Tilki'den Tepki Çeken Videoya Açıklama Geldi
Aleyna Tilki'den Tepki Çeken Videoya Açıklama Geldi Magazincir

İstanbul 5.8 büyüklüğünde bir depremle sallandı. Aleyna Tilki, depremden dakikalar sonra lunaparkta çekilmiş videosunu "Biraz izleyin sonra sileceğim, depremden sonraki moodum bu" notuyla paylaştı. Bu paylaşımın ardından genç şarkıcıya tepki yağdı. 

"Boşuna laf söz yapmayın!"

Eleştiri oklarının hedefi olan Aleyna Tilki gelen tepkilerin ardından bir açıklama yapmak zorunda kaldı. Tilki şu mesajı paylaştı:

"Gerçekten çok zor bir an atlattık. Ben inanılmaz hissettim sarsıntıyı. Birçok kişi de hissetmiş, duyduğum kadarıyla. Bazen yaşamda güzelliği sorguladığımız anlar olur. İşte bu o anlardan bir tanesiydi gerçekten. Umarım daha ağırını kimse yaşamaz. Şu anda bence şehrin enerjisi ve gerçekten kullandığımız cümleler çok önemli. Hepsi bir quantum niteliğinde. O yüzden son attığım videoda biraz yüzünüz gülsün, modunuz yükselsin istedim. Boşuna laf söz yapmayın. Pozitif düşünün, pozitif olsun. Allah hepimizi korusun, öpüyorum hepinizi."

aleyna tilki haber magazin son dakika gündem etkinlik lunapark video deprem tepki
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Doğukan Oltulu, Hayatımda Çok Önemli Yeri Olan Birine Şarkı Yazdım
Doğukan Oltulu, Hayatımda Çok Önemli Yeri Olan Birine Şarkı Yazdım
İsmail Yk 'Asıl Bomba Yeni Albümde'..!
İsmail Yk 'Asıl Bomba Yeni Albümde'..!