Fight Kulüp Şarkısından Yeni Rekor Geldi

'Birinin Amerikan özentisi rap’e, ‘Dur’ demesi gerekiyordu' sözleriyle, şarkısının ortaya çıkışını özetleyen Ender'e cevap, Ezhel'in LOLO'suyla geldi. Ancak bu diss, rap müzik tutkunlarını pek de tatmin etmedi...

Fight Kulüp Şarkısından Yeni Rekor Geldi
Fight Kulüp Şarkısından Yeni Rekor Geldi Magazincir

Norm Ender'e başka bir çıkış da, Almanya'da yaşayan Türk asıllı rapçi Killa Hakan, Ezhel, Ceza ve Ben Fero, dörtlüsünden geldi. Bu şarkının daha önce yapıldığı ve bir diss olmadığını söylense de alevlenen tartışmanın üzerine bu parçanın çıkması atışmayı alevlendirdi.

Fight Kulüp adlı şarkıda düet yapan rapçilerin şarkısı Youtube trendlerin ilk sırada yer buldu. Sosyal medyada şarkıyla ilgili olumsuz yorumlar daha ağır bastı. "Şarkıyı Ceza kurtarmış", "Dört kişi bir araya gelip bunu mu çıkarmış" yorumu oldukça çoğunluktaydı. Öyle ki 20 milyondan fazla izlenen parça, Youtube'da en çok dislike (beğenmeme) alan rap şarkısı oldu.

Fight Kulüp 1 milyondan fazla dislike aldı.

 

CARTEL ÜYESİNDEN AÇIKLAMA

Türkiye'de rap denilince akıllara ilk gelen grup olan Cartel'in kurucularından Kabus Kerim son dönemdeki rap dünyası ve diss savaşları ile ilgili olarak kısa ve net konuştu:

"Benim için yorum değeri olacak bir durum ortada yok."

 

fight kulüp yeni rekor 1 milyon dislike haber magazin son dakika cartel açıklama gündem
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Doğukan Oltulu, Hayatımda Çok Önemli Yeri Olan Birine Şarkı Yazdım
Doğukan Oltulu, Hayatımda Çok Önemli Yeri Olan Birine Şarkı Yazdım
İsmail Yk 'Asıl Bomba Yeni Albümde'..!
İsmail Yk 'Asıl Bomba Yeni Albümde'..!