Simge Yine İddialı, Yazın Hiti Bende

Tarzı, tavrı ve şarkıları ile adında her zaman söz ettiren son dönemin en yenilikçi ve yaratıcı isimlerinden Türk Pop Müziği’nin en sevilen kadın sesi Simge yeni şarkısı “Ne Zamandır?” ile yaza iddialı girdi...

Simge Yine İddialı, Yazın Hiti Bende
Simge Yine İddialı, Yazın Hiti Bende Magazincir

Mış Mış, Üzülmedin Mi? , Prens & Prenses , Yankı, Ben Bazen , Öpücem, Aşkın Olayım gibi arka arkaya çıkardığı dinlenme rekorları kıran şarkılarına bir yenisini daha ekleyen Simge,  şimdi de Ozan Doğulu ‘nun 130 BPM serisinin yenisi, “Kreşendo” albümünden yorumladığı “Ne Zamandır? ”  şarkısıyla kendinden söz ettiriyor.

Şarkılarıyla milyonların kalbini fetheden Simge, söz ve müziği  Ersay Üner ‘e düzenlemesi Ozan Doğulu ‘ya ait olan yeni şarkısı “Ne Zamandır?” ile yeni bir rekor kırmaya hazırlanan Simge, bu yazın hitini yarattığını söylüyor.

Geçtiğimiz yılın en çok dinlenen şarkılarına imza atarak " 3 ayrı Altın Plak” ödülünün sahibi olan  Simge  yeni şarkısı  “Ne Zamandır?” için "Ozan Doğulu müthiş bir müzisyen. Kendisi ile müzik yapmaktan keyif aldım. Albümde birbirinden değerli yorumcu arkadaşlarımla beraber olmaktan çok mutluyum. İşte şimdi yaz geldi! " cümlelerini kuruyor. 

Simge “Ne Zamandır?” şarkısı için Ozan Doğulu ile beraber Murad Küçük’ ün kamerasının karşısına geçerken projenin tanıtım fotoğrafları ise Seçkin Sunguç  tarafından çekildi.  

simge simge sağın haber magazin son dakika gündem müzik şarkı albüm single sahne yaz hit
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Doğukan Oltulu, Hayatımda Çok Önemli Yeri Olan Birine Şarkı Yazdım
Doğukan Oltulu, Hayatımda Çok Önemli Yeri Olan Birine Şarkı Yazdım
İsmail Yk 'Asıl Bomba Yeni Albümde'..!
İsmail Yk 'Asıl Bomba Yeni Albümde'..!