Ajda Pekkan, Özel Davette Soruları Yanıtladı

Bir dondurma markasının gerçekleştirdiği davete birbirinden önemli isimler akın etti...

Ajda Pekkan, Özel Davette Soruları Yanıtladı
Ajda Pekkan, Özel Davette Soruları Yanıtladı Magazincir

Davete Ajda Pekkan, İlham Gencer, Demet Sabancı Çetindoğan, Ayşen Zamanpur, Ayten Danışman, Birgül-Behzat Gerçeker, Esra Oflaz, Erkan Özerman, Güneri Civaoğlu, Sinan Akçıl, Burcu Kıratlı, Belçim Bilgin, Kubilay Aka, Gonca Vuslateri, Ahu Yağtu, Benan Terzioğlu, Bora Gencer, Saba Tümer, Burcu Esmersoy, Berk Suyabatmaz, Almila Ada, Melis Sezen, Kerem Tunçeri, Burcu Şendir, Tolga Sezgin, Selim Demir, Cenk Eren, Didem Soydan, Dila Tarkan, Zeynep Tosun,Züleyha Kuru gibi iş, sanat ve cemiyet hayatının ileri gelen isimleri katıldı.

Gecede duygularını dile getiren değerli sanatçı Ajda Pekkan: “Hayatım boyunca hep kendi içimdeki sese kulak vererek yaşadım. Benim için haz hep çalışmak, yeniyi keşfetmek ve başarının keyfini izlemek oldu. En büyük tutkum şarkı söylemekti, ilk günkü heyecanım bugün hala baki. Beni gerçek hazlarına ortak ettikleri için sevgili Magnum ekibine ve bu projeyi ölümsüzleştirdikleri için de Sevgili Mert & Marcus’a da teşekkür ediyorum.” dedi.

Süperstar Ajda Pekkan muhteşem şarkılarıyla büyüledi.

Değerli sanatçı İlham Gencer’in piyano performansı eşliğinde sahnede üç şarkı söyleyen Ajda Pekkan, unutulmaz bir geceye imza attı. Misafirler,gecenin başında DJ Zeynep Erbay’ın performansı ve Dans Fabrika’nın dans gösterisi ile ısınırken gecenin sonunda DJ Murat Tokuz’un özel müziğinin ritmiyle eğlenceli dakikalar yaşadı.

Türkiye’nin Süperstarı Ajda Pekkan’ın haz dolu hayatı ilham veriyor.

Sanat hayatının her basamağında zirvede yer alan Türkiye’nin Süperstarı Ajda Pekkan, müziğe olan tutkusu ile yolundan sapmadan kendi hazzını yaşayarak her dönem ilham kaynağı olmayı başardı. Bakış açısı, yenilikçi tarzı, özgün duruşu, ilkleri gerçekleştirmesi ve her daim mükemmel görünümü ile zamansız ikonik bir isim oldu. Hollywood yıldızlarından, pop starlara kadar dünyaca ünlü birçok yıldızın kariyerlerini etkileyen fotoğraf çekimleriyle tanınan Mert Alaş ve Marcus Piggott, bu kez Ajda Pekkan’a ve onun haz peşindeki etkileyici hikayesine övgü niteliğinde bir video ve fotoğraf çekimi gerçekleştirdi. Ajda Pekkan’ın gerçek ruhunu yakalayan görüntüler, haz yolculuğuna ışık tutuyor.

Ajda Pekkan İlham Gencer Demet Sabancı Çetindoğan Ayşen Zamanpur Ayten Danışman Birgül-Behzat Gerçeker Esra Oflaz Erkan Özerman Güneri Civaoğlu Sinan Akçıl Burcu Kıratlı Belçim Bilgin Kubilay Aka Gonca Vuslateri
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Doğukan Oltulu, Hayatımda Çok Önemli Yeri Olan Birine Şarkı Yazdım
Doğukan Oltulu, Hayatımda Çok Önemli Yeri Olan Birine Şarkı Yazdım
İsmail Yk 'Asıl Bomba Yeni Albümde'..!
İsmail Yk 'Asıl Bomba Yeni Albümde'..!