Düğünden Önce Sete

Aras Bulut İynemli’nin başrol oynayacağı ‘Yedinci Koğuştaki Mucize’ filminin kadrosuna Deniz Baysal da dahil oldu. Baysal, çekimlerin ardından evlilik hazırlığı yaptığı Barış Yurtçu ile nikâh masasına oturacak...

Düğünden Önce Sete
Düğünden Önce Sete Magazincir

Yönetmen Mehmet Ada Öztekin’in yeni sinema filmi projesi “Yedinci Koğuştaki Mucize”nin oyuncu kadrosu netleşmeye başladı. Bir baba-kızın duygusal öyküsünü konu alan yapımda başrolü Aras Bulut İynemli oynayacak, filmin kilit karakterlerinden birine de Deniz Baysal hayat verecek. O3 Medya’nın yapımcılığında çekilecek dram türündeki filmin çekimleri önümüzdeki günlerde İstanbul’da başlayacak, ardından Muğla’da devam edecek.

EYLÜLDE ÇEŞME’DE

“Yedinci Koğuştaki Mucize” filmindeki rolü için araştırmalara başlayan Deniz Baysal, bir yandan da düğün hazırlığı yapıyor. Bir süredir ilişki yaşadığı Kolpa grubunun solisti Barış Yurtçu ile önceki akşam Nişantaşı’nda görüntülenen ünlü oyuncu, eylül ayında evleneceklerini açıkladı: “Hazırlıklara başladık. Her şey istediğimiz gibi gidiyor. Düğün kısmetse eylül ayında Çeşme’de olacak.”

aras bulut iynemli deniz baysal haber magazin dizi film set düğün evlilik
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Doğukan Oltulu, Hayatımda Çok Önemli Yeri Olan Birine Şarkı Yazdım
Doğukan Oltulu, Hayatımda Çok Önemli Yeri Olan Birine Şarkı Yazdım
İsmail Yk 'Asıl Bomba Yeni Albümde'..!
İsmail Yk 'Asıl Bomba Yeni Albümde'..!