Gökhan Özoğuz, Hani İnsan Yalan Söylerken

Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz, AKP Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz'un basın toplantısı haberini alıntılayarak bir mesaj yayınladı. Özoğuz, "Hani insan yalan söylerken bir ifade oturur suratına, onu hemen anlarsınız" yazdı...

Gökhan Özoğuz, Hani İnsan Yalan Söylerken
Gökhan Özoğuz, Hani İnsan Yalan Söylerken Magazincir

İstanbul seçimlerine ilişkin olarak açıklama yapan Yavuz, "İstanbul’da kesinlikle bir şeyler oldu. Neden bunu söylüyorum? 29 bin oy 13 bine indiyse ki, şimdi kısıtlı, cezaevinde bulunanların oy kullandığını da gördük. Farkın azaldığını söylüyor. İstanbul’da bir şey olmadığını hiç kimsenin iddia etmesi mümkün değildir.

CHP lehine bir şeyler olduğunu ifade edebiliriz. Usulsüzlükleri CHP koordine etti demedik. Ama birileri yaptı, bu CHP’nin işine yarasın diye yapıldı dedik. Ve CHP’ye de hep seslendik. Sesinizi çıkartmazsanız, sesinizi çıkarmamanız bir yana; örtmeye çalışırsanız bu gelecekte sizi de vurur. Bu doğru değil. Türkiye’nin ikinci partisine bu yakışmaz, gelin bu süreci arındıralım diye seslendik" dedi.

AKP'li Yavuz'un yaptığı açıklamayı alıntılayan Özoğuz şu tweet'i paylaştı:

"Hani insan yalan söylerken bir ifade oturur suratına , onu hemen anlarsınız. Bir de merak ediyorum;

Dünyanın neresinde bir Cumhurbaşkanı belediye başkanlığı seçiminde parti bayraklarının üstündeki resimde adayın yanında yer almıştır? Allah yalan söyleyenleri sevmez cezalandırır!"

gökhan özoğuz haber magazin athena son dakika
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
30 Ağustos Zafer Bayramı Haluk Levent Konseri
30 Ağustos Zafer Bayramı Haluk Levent Konseri
Teoman, 31 Ağustos'da Harbiye Açıkhava Konseri Verecek
Teoman, 31 Ağustos'da Harbiye Açıkhava Konseri Verecek