Gülben Ergen, Yeni Kozmetik Markasını Tanıttı

Gülben Ergen’in yeni kozmetik markasını, önceki gün gerçekleşen, iş, cemiyet ve sanat dünyasından önemli isimlerin bir araya geldiği muhteşem bir davetle tanıtıldı.

Gülben Ergen, Yeni Kozmetik Markasını Tanıttı
Gülben Ergen, Yeni Kozmetik Markasını Tanıttı Magazincir

Markanın kurucusu Gülben Ergen'in ev sahipliğinde gerçekleştirilen davete Nazlı Sabancı, Aslı Şen, Belçim Bilgin, Gonca Vuslateri, Şeyda Çoşkun, Tuba Coşkun, Özlem Ada Şahin, Mert Vidinli’nin de aralarında bulunduğu seçkin davetliler katıldı.  

Sürdürülebilir bir zihniyette tamamen vegan içeriklerden oluşan, “Sen Zaten Güzelsin” sloganıyla tüketicilerle buluşan ürünleri trendlere yön veren güzellik editörleri ve misafirler tarafından büyük beğeni topladı.

Tanıtım davetinde bir konuşma yapan Gülben Ergen “GN ürünlerinin hammadde ve üretimlerinde özellikle kadın emekçilerle çalıştığı belirterek, toprağın, doğanın şifasını ruhunda taşıyan ve içerisinde gül, lavanta ve yasemini barındıran ürünlerinin doğaya zarar vermeden oluşturulduğunu söyledi.

Kadın, çocuk, sağlıklı yaşam ve doğa konularında duyarlılığı ile bilinen Gülben Ergen yeni markası GN ürünlerinin hammadde ve üretimlerinde özellikle kadın emekçilerle çalıştı. GN ürünleri hayvanlar üzerinde test edilmiyor. Vegan içeriklerden oluşuyor. Helal sertifikalı, doğaya zarar vermeden, sürdürülebilir zihniyette oluşan ürünlerin sloganı : “Sen Zaten Güzelsin”.

GN ürünleri; Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı, paraben, koruyucu, alkol, renklendirici içermeyen, “cildin şifası” olarak nitelendirilen, “Gül” “Yasemin” “Lavanta” olmak üzere 3 çiçek serisinden oluşuyor. Bakım ürünleri ile tüm cilt tiplerinin ve bireylerin kullanımını hedefliyor.

Toprağın, doğanın şifasını ruhunda taşıyan gül, lavanta ve yaseminin içerisinde barındırdığı nemlendirici, dengeleyici, besleyici etkisini ilk kullanımdan itibaren ruhunuzda ve teninizde hissedeceksiniz.

Kadim geleneklerden de ilham alınarak bakır, seramik, tütsü ve doğal taşların gizemli güzellikleri ürün serisine eklenmiş ve sürdürülebilir ambalajlarda özel bakım rituelleri bulunmaktadır.GN markası, 18 bakım ürünü ve yaklaşık 20 ritüelden oluşan ürün kataloğuna sahiptir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Doğukan Oltulu, Hayatımda Çok Önemli Yeri Olan Birine Şarkı Yazdım
Doğukan Oltulu, Hayatımda Çok Önemli Yeri Olan Birine Şarkı Yazdım
İsmail Yk 'Asıl Bomba Yeni Albümde'..!
İsmail Yk 'Asıl Bomba Yeni Albümde'..!