En Zor Çalıştığım Sanatçı Kendim

Hafta içi her gün Süper FM’de Türkiye’nin en bulaşıcı en şen kahkahası Duygu Atakan’ın, Duygu’yla Radyodayız programının konuğu olan pop müzik sanatçısı Mustafa Ceceli'den açıklamalar geldi.

En Zor Çalıştığım Sanatçı Kendim
En Zor Çalıştığım Sanatçı Kendim Magazincir

Süper FM’de Duygu Atakan’ın Duygu’yla Radyodayız programına konuk olan Mustafa Ceceli, niye herkesle düet yapıyorsunuz sorusuna, 'benim düet geçmişim 2010 Elvan Günaydın'la başlıyor. O kadar eski ki sonra Ajda Pekkan’la ardından da pek çok isimle devam ediyor. Bu duruma geniş yelpazeden bakıyorum. Bazen bana talep geliyor bazen de ben güzel şarkıysa dayanamayıp çöküyorum. Böyle her daim kendimi güncellemiş oluyorum. Yepyeni şarkılar, düetlerle Z kuşağının yeni müzisyenleriyle yolculuğumu uzatıyorum. ' dedi. 

Müzik bilgisi olamayandan da fikirler aldığını belirten Ceceli, 'Sonuçta halk dinliyor yaptığımız şarkıları dolayısıyla müzik bilgisi olamayanı da dinlerim. En zor çalıştığım insan kendim. Eşim Selin bana başkalarıyla uğraştığı kadar kendinle uğraşmıyorsun Mustafa diyor. İşini yaptığım sanatçıların işleriyle daha çok uğraşıyorum diye anlattı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Doğukan Oltulu, Hayatımda Çok Önemli Yeri Olan Birine Şarkı Yazdım
Doğukan Oltulu, Hayatımda Çok Önemli Yeri Olan Birine Şarkı Yazdım
İsmail Yk 'Asıl Bomba Yeni Albümde'..!
İsmail Yk 'Asıl Bomba Yeni Albümde'..!