İrem Derici Kariyerinin İlk Harbiye Konserinde Lbgti Bireylere Selam Çaktı

İrem Derici, Harbiye Açıkhava Yıldızlar Geçidi konser serisi kapsamında Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava sahnesindeydi...

İrem Derici Kariyerinin İlk Harbiye Konserinde Lbgti Bireylere Selam Çaktı
İrem Derici Kariyerinin İlk Harbiye Konserinde Lbgti Bireylere Selam Çaktı Magazincir

Birbirinden farklı konseptler hazırladığı ilk Harbiye performansında kendisine 30 dansçının eşlik ettiği İrem Derici, listelerde zirveden inmeyen "Affeder mi Aşk Bizi?"yi söylerken her zaman destek verdiği LGBTİ+ bireylere de selam çaktı. Derici, sahnede dansçıları ile şarkısını söylerken Ukraynalı ünlü makyaj artisti Yulian elinde LBGTİ+ bayrağı ile sahneye geldi. İrem Derici ve Yulian beraber dans ederek rengarenk aşkları kucakladı. 

Kariyeri Boyunca Hakkında Çıkan Haberlerle Kendini Ti'ye Aldı.

Yıllar önce katıldığı Beyaz Show’da Beyazıt Öztürk’e en büyük hayalinin Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava sahnesinde konser vermek olduğunu söyleyen İrem Derici hayalini gerçekleştirdi. O günden bugüne katıldığı programlar, hakkında çıkan gazete kupürlerinden hazırlanan bir VTR ile başlayan konserde İrem Derici hem iş hem özel hayatında hissettiği gibi yaşadığını ve değişmeyeceğini görüntüleri ti'ye alarak anlattı. "Neler olmuş neler. Ben vahşi bir atım, kimse beni evcilleştirmeye çalışmasın. Kim benimle dört nala koşacak kadar yürekliyse kapım açık." diyerek her zaman ki gibi net konuştu.

İrem Derici sosyal medya ve ulusal basında gündeme oturan Harbiye Açıkhava konseri ile bu yazın en büyük prodüksiyonuna imza attı. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Doğukan Oltulu, Hayatımda Çok Önemli Yeri Olan Birine Şarkı Yazdım
Doğukan Oltulu, Hayatımda Çok Önemli Yeri Olan Birine Şarkı Yazdım
İsmail Yk 'Asıl Bomba Yeni Albümde'..!
İsmail Yk 'Asıl Bomba Yeni Albümde'..!