Harbiye Açıkhava Sahnesi'nde Ebru Yaşar Göz Kamaştırdı

Atlantis Yapım, Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde sonbahar sezonunu muhteşem konserlerle kutlamaya devam ediyor.

Harbiye Açıkhava Sahnesi'nde Ebru Yaşar Göz Kamaştırdı
Harbiye Açıkhava Sahnesi'nde Ebru Yaşar Göz Kamaştırdı Magazincir

30 Eylül'de başlayan konser serisinde Ebru Yaşar bu akşam açıkhava’da yüzlerce hayranıyla şarkıların hep bir ağızdan söyledi. 

Konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan güzel sanatçı ‘ bir çocuk gibi heyecanlıyım. Ama sevenlerim, eşim dostum yanımda olduğu içinde
rahatım. Hala ilk gün ki gibiyim. Dün gece uyuyamadım. Uyumak için şekilden şekile girdim’ dedi.

‘Yalnız Uyunmaz‘ ve ‘Nasıl Uyuyorsun’ şarkıları ile sahneye çıkan Ebru Yaşar, güzelliği ile göz kamaştırdı.Dillere pelesenk olan ‘Bu Sahilde’ adlı parçasını seslendirmeden önce seyircilere dönerek, “Günlerdir uyuyamıyorum. Garip bir şekilde hem çok heyecanlıyım hem de rahatım. Tuhaf duygular içindeyim. Çünkü sizlerin karşısındayım. Tüm sevenlerim burada. Lütfettiniz, şeref verdiniz. Bu serin Ekim akşamında buraya beni dinlemeye geldiniz. Çok teşekkür ederim. Bu gece kendinizi bana bırakın, eğlenin. Sizleri çok seviyorum. İyi ki varsınız, sağolun, varolun.. dedi ve şarkısını söyledi.

İlk yarıda stil danışmanı Mehtap Stefou’nun hazırladığı Seyis Ares imzalı mercan tasarımlı tulumu ve dansçıları ile sahneye çıkan sanatçı, ikinci yarıda ise yine Seyis Ares’in kırmızı renkli elbisesi ile göz kamaştırdı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Doğukan Oltulu, Hayatımda Çok Önemli Yeri Olan Birine Şarkı Yazdım
Doğukan Oltulu, Hayatımda Çok Önemli Yeri Olan Birine Şarkı Yazdım
İsmail Yk 'Asıl Bomba Yeni Albümde'..!
İsmail Yk 'Asıl Bomba Yeni Albümde'..!