Yıldız Tilbe, Harbiye Konserlerinde Hız Kesmiyor

Türkiye'nin en önemli sahnelerinden Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu, bu yaz Bayhan Prodüksiyon'un ev sahipliğinde birbirinden renkli konserleri İstanbullular ile buluşturuyor.

Yıldız Tilbe, Harbiye Konserlerinde Hız Kesmiyor
Yıldız Tilbe, Harbiye Konserlerinde Hız Kesmiyor Magazincir

Organizasyon kapsamında III. kez sahneye çıkan Yıldız Tilbe'nin biletleri günler öncesinden tükendi. 09 Temmuz ve 12 Temmuz konserlerinin ardından tekrar Harbiye sahnesine çıkan sanatçı, üçte üç yaparak bu sezonun en kalabalık konserlerine imza atmaya devam ediyor. 

Yıldız Tilbe, konserine  "Delikanlım" ile başlarken, kendi şarkılarının yanı sıra repertuarında türkülere de yer verdi. Kendine has tarzı, dansları ve performansı ile izlemeye gelenlere yine bir "Yıldız Tilbe" gecesi yaşatan sanatçı, 2.5 saat aralıksız sahnede kaldı. 

"Yıldız Tilbe - İrem Sak Diyalogları Çok Güldürdü."

Konseri izlemeye gelenler arasında, Oğulcan Engin, Hakan-Gizem Hatipoğlu ve İrem Sak'da vardı. Yıldız Tilbe İrem Sak'ı sahneye davet etti. İkili arasında "Yalan Dünya" göndermeli konuşmalar izleyenleri güldürdü. İrem Sak, Tilbe'nin ricası üstüne "Beyaz Giyme" türküsünü söyledi. "Ne kadar naif söyledi değil mi?" diyen Yıldız Tilbe, Sak'ı alkışlarla yerine uğurladı.

Yıldız Tilbe'nin Harbiye konserleri Bayhan Prodüksiyon organizasyonuyla 13 Eylül, 27 Eylül ile 15 Ekim'de devam edecek. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Doğukan Oltulu, Hayatımda Çok Önemli Yeri Olan Birine Şarkı Yazdım
Doğukan Oltulu, Hayatımda Çok Önemli Yeri Olan Birine Şarkı Yazdım
İsmail Yk 'Asıl Bomba Yeni Albümde'..!
İsmail Yk 'Asıl Bomba Yeni Albümde'..!