Harbiye'de Fatih Ürek Rüzgarı

Bayhan Prodüksiyon Organizasyonuyla “Harbiye Yıldızlar Geçidi” konser serisinde önceki akşam Fatih Ürek sahnedeydi. “Sahnede 35. Yıl”ının şerefine kariyerinden ilk kez Harbiye Açıkhava sahnesine çıkan eğlence hayatının bir numaralı ismi Ürek’i cemiyet hayatından dostları ve hayranları yalnız bırakmadı.

Harbiye'de Fatih Ürek Rüzgarı
Harbiye'de Fatih Ürek Rüzgarı Magazincir
Haberin galerisi için tıklayın!

 Fatih Ürek, sahnede Tanju Babacan imzalı özel tasarım dört kostüm giydi. Özellikle nazar boncuklu kostümü çok beğenildi.

1.5 LİTRE SU İLE YANGIN SÖNDÜREN KAHRAMANLARA İTHAF ETTİ.

Sahneye fidanlarla çıkan Ürek, konsere gelen müzik severlerle hep bir ağızdan “Memleketim” şarkısını söyledi. Gelen konukların gözlerinin dolması dikkatlerden kaçmadı. Yangında savaş veren itfaiyeciler, 1.5 litre su taşıyarak yangını söndürmeye çalışan kahramanlara çok teşekkür eden ve alkış isteyen Ürek; “Tüm dünyayı 1.5 senedir etkisi altına alan pandemiden ülkece daha kurtulamamışken, son bir haftadır ülkemizin 4 bir yanından acı haberler geliyor. Manavgat, Bodrum, Muğla, Marmaris, Kütahya’da çıkan yangınlar hepimizi derinden yaraladı. Ağaçlar, yangından evlerini kaybeden insanlar, ormanlar ve kendi evlerinde yaralanan ve yanan hayvanlar. Diyecek bir şey bulamıyorum bu yaşadıklarımıza. Biz Türk halkı olarak, hep beraber yangınla savaştık ve savaşmaya devam ediyoruz. Biz büyük bir milletiz, inanıyorum ki yaralarımızı en kısa zamanda saracağız” dedi.

İlk Harbiye performansı için planladığı şovları iptal ettiğini dile getiren Ürek; “Ülkemizin her bir yeri ayrı ayrı yanıyor, kalbimiz, ciğerimiz yanıyor. Bu akşam için çeşitli şovlar hazırlamıştık ama hiç birisini yapmayacağız. Şov ekibimizin hiç birisini mağdur etmedik. Ama bu akşam şov yok. Müzik ile yaralarımızı birlikte saracağız.” dedi.

Muhabirlerin “Sosyal medya üzerinden birçok ismin yangın çıkan yerlerde konser vermeyecek siz ne düşünüyorsunuz” soruna da cevap veren Ürek, yakılan yerlere yapılan otellerde bugüne kadar sahne almadığını ve bundan sonrada sahne almayacağını söyledi.

Fatih Ürek, Harbiye konser gelirinin bir kısmını Tema Vakfı’na ve bir kısmını da yangında yaralanan hayvanların tedavi masraflarının karşılanması için bağışladı.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Doğukan Oltulu, Hayatımda Çok Önemli Yeri Olan Birine Şarkı Yazdım
Doğukan Oltulu, Hayatımda Çok Önemli Yeri Olan Birine Şarkı Yazdım
İsmail Yk 'Asıl Bomba Yeni Albümde'..!
İsmail Yk 'Asıl Bomba Yeni Albümde'..!