Transparan Kıyafetiyle Olay Yaratan Gülşen, Yeni Kombiniyle Dikkat Çekti

Geçtiğimiz günlerde Alaçatı'da sevenleriyle buluşan Gülşen'in sahne kıyafeti olay olmuştu.

Transparan Kıyafetiyle Olay Yaratan Gülşen, Yeni Kombiniyle Dikkat Çekti
Transparan Kıyafetiyle Olay Yaratan Gülşen, Yeni Kombiniyle Dikkat Çekti Magazincir

YORUMLARA ATEŞ PÜSKÜRMÜŞTÜ

İç çamaşırının üzerine transparan kıyafeti giyen şarkıcı, Instagram'dan ateş püskürmüştü. Gülşen, "Son konserimde, dilediğimi giyme özgürlüğümü kullanarak seçtiğim kıyafet, bir çok farklı ama en mühimi özgürlük alanına, tercihlere olan saygı sınırlarını aşan türden yorumları duymama sebep oldu..

Sizler için çok küçük bir hatırlatma yapmak istiyorum. Ne giydiğime, ne düşündüğüme, nasıl yaşamak ve var olmak istediğime sadece ama sadece kendim karar verebilirim. Tıpkı sizlerin de hayatlarında olduğu ya da olması gerektiği gibi...

Bir toplumu oluşturan bütün parçaların, her görüşten, her inançtan olan tüm insanların, birbirlerine zarar vermeden, dilediği şekilde bir arada barış içinde yaşamasıdır bütün hikaye..." diye yazmıştı.

Paylaşımının devamında ise Gülşen, "Bugün toplum olarak geldiğimiz noktada bunu hatırlatmak durumunda kalmış olmak inanılmaz iç acıtıcı. Ama ben bilhassa, bana kalbi ve aklıyla eşlik edenlere, umut diyenlere, nefes kabul edenlere sımsıkı sarılıyorum ve teşekkür ediyorum. Öyle hayat doluyuz ki yok ettiklerini düşündükçe kök salıyoruz" ifadelerini kullanmıştı.

SAHNE KIYAFETİ DİKKAT ÇEKTİ

Adana konserinden fotoğraflarını paylaşan 45 yaşındaki şarkıcının siyah kıyafet tercih etmesi gözlerden kaçmadı.Siyah bluz ve siyah pantolon kombini yapan Gülşen, bu defa çok farklı bir tarzla hayranlarının karşısına çıktı.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Doğukan Oltulu, Hayatımda Çok Önemli Yeri Olan Birine Şarkı Yazdım
Doğukan Oltulu, Hayatımda Çok Önemli Yeri Olan Birine Şarkı Yazdım
İsmail Yk 'Asıl Bomba Yeni Albümde'..!
İsmail Yk 'Asıl Bomba Yeni Albümde'..!