Harbiye'de Simge ve Rubato Rüzgarı Esti

Simge ve Rubato Bayhan Prodüksiyon Organizasyonuyla İlk Kez Açıkhava Sahnesindeydi.

Harbiye'de Simge ve Rubato Rüzgarı Esti
Harbiye'de Simge ve Rubato Rüzgarı Esti Magazincir
Haberin galerisi için tıklayın!

Eğlence ve Efkar Aynı Sahnede Buluştu. 

Türk pop müziğinin yeni nesil başarılı ismi Simge ve Türkiye’nin usta müzisyenleri Özer Arkun, Göksun Çavdar ve Eralp Görgün’den kurulu Rubato, dün gece Bayhan Prodüksiyon organizasyonuyla birlikte ilk defa Harbiye Açıkhava sahesinde müzikseverlerin karşısına çıktı.

Not: Videolar gelmeye devam edecek

 
Daha önce farklı projelerde bir araya gelen Simge ve Rubato, bu kez özel bir repertuar ile birlikte Harbiye Açıkhava sahnesinde eşsiz bir müzik ziyafeti sundu. Simge'nin performansı ile başlayan konser Rubato ile devam etti. İkiliyi izlemeye gelenler Harbiye'nin büyülü havasında hem çok eğlenceli hem çok romantik saatler geçirdi. Eğlence ve efkarın aynı sahnede buluştuğu konserde Simge ve Rubato'nun Ercan Saatçi&Ufuk Yıldırım bestesi "Sus", İbrahim Tatlıses klasiklerinden "Kal Benim İçin", Alper Narman&Onurr bestesi "Hu" ve Sezen Aksu şarkılarından "Ben de Yoluma Giderim" düetleri geceye damga vurdu.

Konserin düetler bölümünde seyircilerin arasından Rubato sahnesine gelen Simge'nin Gülşah Saraçoğlu imzalı kostümleriyle güzelliği ve Rubato'nun şıklığı hayranlık uyandırdı.

Simge ve Rubato'yu izlemeye gelenler arasında Suzan Kardeş, kardeşi Neriman Kardeş ve Gonca Vuslateri'de vardı. Simge ve Rubato'ya "Size bayılıyorum." diyerek laf atan Gonca Vuslateri, keyifle izlediği konserde Rubato'ya olan hayranlığını dile getirdi. Mikrofonu eline alan Vuslateri yaptığı Sezen Aksu taklitleriyle de izleyicileri kırdı geçirdi.

Tüm pandemi kuralları gözetilerek yapılan Bayhan Prodüksiyon'nun "Harbiye Açıkhava Yıldızlar Geçidi" serisi,

16 Temmuz Söz&Müzik: Tan Taşçı,
17 Temmuz Koray Avcı,
18 Temmuz Derya Bedavacı,
21 Temmuz Gökhan Türkmen,
22 Temmuz Söz&Müzik: Tan Taşçı,
23 Temmuz Göksel,
24-25 Temmuz Teoman
31 Temmuz ADAMLAR

konserleri ile devam edecek

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Doğukan Oltulu, Hayatımda Çok Önemli Yeri Olan Birine Şarkı Yazdım
Doğukan Oltulu, Hayatımda Çok Önemli Yeri Olan Birine Şarkı Yazdım
İsmail Yk 'Asıl Bomba Yeni Albümde'..!
İsmail Yk 'Asıl Bomba Yeni Albümde'..!