Popstar Bayhan'dan Yıllar Sonra Gelen Bomba İtiraf

Şarkıcı Bayhan Gürhan katıldığı programda çarpıcı açıklamalar yaptı.

Popstar Bayhan'dan Yıllar Sonra Gelen Bomba İtiraf
Popstar Bayhan'dan Yıllar Sonra Gelen Bomba İtiraf Magazincir

Şarkıcı Bayhan Gürhan, Armağan Çağlayan'ın programına katıldı. Armağan Çağlayan'ın jürisinde yer aldığı 'Popstar' yarışmasıyla adını duyuran Bayhan, sokakta bulduğu eski televizyon ile hayatının nasıl değiştiğini anlattı.

 

Popstar Bayhan Gürhan'ın, yaptığı açıklamalar şöyle:

"Yarışmaya katıldığım için hiç pişman olmadım. Ama keşke biraz daha tecrübeli olduktan sonra katılma şansım olsaydı. Popstar'da 23 yaşımdaydım. Son anda yetiştim Antalya'daki elemelere.

İlk 50, devamında da ilk 12'ye kaldıktan sonra Antalya'ya geri geldim. Kaldığım evde sadece buzdolabı, iki tane kanepe vardı.

 

Birinde arkadaşım, birinde ben kalıyorum. Bir tane de anteni olmayan radyo vardı. Evde televizyon yoktu. O zaman seyyar satıcılık yapıyordum. İlk 12'ye gelmeden önce de aşçılık mesaim başladı.

 

Bakkala girdim ekmek almak için, televizyon vardı. Reklam dönüyor, ben ünlü olmuşum haberim yok.

 

"BU SEN DEĞİL MİSİN?"

Bakkal 'bu sen değil misin?' dedi. 'Aa benim' dedim. Ünlü olduğumu bile çok sonradan öğrendim. Çok değişik bir duyguydu benim için. Orada bir hanımefendi kitap yazmıştı, benden imzamı istedi, çok değişik bir duyguydu.

13-14 yaşımdan beri şarkıcı olmaya çalışıyorum. Çocukluğumun bir kısmı Almanya'da geçti, Türkçeyi sonradan öğrendim. Burada hiç kimsen kalmamıştı, beni büyüten babaannem de vefa etmişti. Evim yok, kimsem yoktu.

 

Askerliğimi de yapmıştım, artık umudumu kesmiştim. Yurt dışına gitmeye karar vermiştim. 'Tersanede, lokantada çalışırım' diye düşünmüştüm. Kaldığım evde sadece radyo vardı, seyyar satıcılık yapıyordum. Biraz para biriktirip yurt dışına gidecektim.

 

"İKİ TOKAT ATTIM, AÇILDI"

İşe gidip gelirken kaldırıma birisi ahşap kafesli bir televizyon bırakmış. İki gün boyunca o televizyon orada durdu. Üçüncü gün yine orada olunca televizyonu aldım götürdüm. Sokağa atılmış bir televizyondu bir kilometre yürüdüm. Fişe taktım sadece ses vardı. Sonra sağdan soldan iki tokat attım televizyon açıldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Doğukan Oltulu, Hayatımda Çok Önemli Yeri Olan Birine Şarkı Yazdım
Doğukan Oltulu, Hayatımda Çok Önemli Yeri Olan Birine Şarkı Yazdım
İsmail Yk 'Asıl Bomba Yeni Albümde'..!
İsmail Yk 'Asıl Bomba Yeni Albümde'..!