Serenay Sarıkaya, Demet Akalın'a Cevap Vermedim

Oyuncu Serenay Sarıkaya, önceki gün Bebek'te görüntülendi. Sarıkaya, Maldivler tatilinden paylaştığı fotoğraflara yorum yapan Demet Akalın ile ilgili sorulara yanıt verdi

Serenay Sarıkaya, Demet Akalın'a Cevap Vermedim
Serenay Sarıkaya, Demet Akalın'a Cevap Vermedim Magazincir

Son dönemde Cem Yılmaz ile yaşadığı ayrılık süreciyle gündemde olan Serenay Sarıkaya, güzellik merkezinden çıkarken objektiflere takıldı. Sarıkaya, yağışlı havada jest yaparak kendisine şemsiye tutan muhabirlerin sorularını yanıtladı.

Geçtiğimiz ay Maldivler'de tatil yapan Serenay Sarıkaya, çekildiği pozlarla gündeme gelmişti. Demet Akalın, fotoğraflardaki ışığı beğenmeyerek "Kim çekiyor bunları?" yorumunda bulunmuştu.

 

Sarıkaya da, "Yanımdaki insanı çok sormuşsunuz, linki yana bırakıyorum" diyerek annesiyle pozlarını paylaşmıştı.

 

"SİZE İTHAFEN YAZDIM"

Sarıkaya, bunun hatırlatılması üzerine Demet Akalın'a cevaben yazmadığını söyledi. Ünlü oyuncu, "Demet Akalın'a cevap vermedim. Size ithafen yazmış oldum" dedi.

Şarkıcı Bergen'in hayatını konu alacak olan Bergen filmi pandemi nedeniyle ertelenen Sarıkaya, farklı projelere yöneldiğini açıkladı.

Bergen filmi ile bazı sıkıntıların yaşandığını ifade eden oyuncu, "Ben de çok heyecanla bekliyordum. Bazı sıkıntılar oldu. Yaza doğru bir iki proje başlayacak. Şu an hazırlıklar devam ediyor." ifadelerini kullandı.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
30 Ağustos Zafer Bayramı Haluk Levent Konseri
30 Ağustos Zafer Bayramı Haluk Levent Konseri
Teoman, 31 Ağustos'da Harbiye Açıkhava Konseri Verecek
Teoman, 31 Ağustos'da Harbiye Açıkhava Konseri Verecek