SON DAKİKA

Magazincir – En Güncel Magazin Sitesi

Vatan Şaşmaz Hakkında Şok Eden Seks Kaseti İddiası..!

Filiz Aker’in ağabeyi Sümer Bayer’in Vatan Şaşmaz’ın 57 ünlü isimle cinsel ilişki görüntüsü var, iddiasını dile getiren televizyoncu Seyhan Soylu, Ekran görüntüsünü gördüm, dedi.

Vatan Şaşmaz Hakkında Şok Eden Seks Kaseti İddiası..!
Bu haber 03 Kasım 2017 - 15:12 'de eklendi ve 364 kez görüntülendi.

Beyaz TV’de Söylemezsem Olmaz’ın programına bağlanan Sisi lakaplı televizyoncu Seyhan Soylu, “Filiz Aker’in ağabeyi Sümer Bayer’in iddia ettiği Vatan Şaşmaz’ın cinsel ilişki anlarının ekran görüntülerini gördüm.” ifadelerinde bulundu.

Seyhan Soylu Twitter hesabından yayınladığı Vatan Şaşmaz ‘seks görüntüleri’ iddiası ile gündeme oturdu. Nihat Doğan da iddiayı ekrana taşıdı. İddiaların kaynağı ise Vatan Şaşmaz’ı öldüren Filiz Aker’in ağabeyi Sümer Bayer.
Sisi Twitter hesabından Sümer Bayer ile görüşmesinin kaydını yayınladı. Videonun sonunda ise Vatan Şaşmaz’a ait olduğu iddia edilen görüntüler buzlanarak verildi. Sisi asıl bombayı bugün patlatacağını duyurunca herkes ne diyeceğinin peşine düştü.

Vatan Şaşmaz Hakkında Şok Eden Seks Kaseti İddiası..!

VATAN ŞAŞMAZ’IN 57 KADINLA SEKS KASETİ VAR İDDİASI
Filiz Aker’in ağabeyi Sümer Bayer öldürülen sunucunun 57 kadınla seks kayıtları olduğunu iddia etti. Sümer Bayer şunları söyledi:

“Benim söylediklerim doğrudur. Her zaman ispatlarım. Şöhretini kullanarak birlikte olduğu insanları kasete çekerek onlardan şantaj yoluyla para aldığını biliyorum.”

Sisi ‘Bu 57 kasetin kimlerin olduğunu duyduğumda şoke oldum” diyerek seks videolarındaki kadınların kimliklerinin bilindiğini de iddia etti.

Vatan Şaşmaz Hakkında Şok Eden Seks Kaseti İddiası..!

CİNSEL İLİŞKİ GÖRÜNTÜLERİNİ GÖRDÜM
Beyaz TV’de Söylemezsem Olmaz’ın programına da bağlanan Sisi lakaplı televizyoncu Seyhan Soylu, “Filiz Aker’in ağabeyi Sümer Bayer’in iddia ettiği Vatan Şaşmaz’ın cinsel ilişki anların ekran görüntülerini gördüm.” ifadelerinde bulundu.

NİHAT DOĞAN DA EKRANDA SÖYLEDİ
Sisi’nin gündeme getirdiği Sümer Bayer iddialarını Nihat Doğan da canlı yayına taşıdı. Söylemezsem Olmaz’ın canlı yayına çıkan Filiz Aker’in yeğeni Dora Ercan ise iddialara inanmadığını Vatan Şaşmaz’ın suçsuz olduğunu söyledi.

Misyon Ajans
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER