SON DAKİKA

Magazincir – En Güncel Magazin Sitesi
KÖŞE YAZARI OL

kose-yazari-olmak-istermisiniz

Gündemden önemli magazin konularına yer veren magazin sitemiz’de gönüllü olarak köşe yazarlığı yapmak istermisiniz ?

Eğer sizde kaleminize güveniyor ve güzel makaleler yazacağınıza inanıyorsanız kim olduğunuz veya ne iş yaptığınız önemli olmadan yazılarınızı sitemizde yayınlıyoruz.
Köşe yazarları kısımında resminiz ile birlikte yazılarınız yayınlanacaktır, ayrıca yakın zaman da oluşturulacak olan site künyesinde de adınız yer alacaktır.
Her türlü içeriğe ve sürekli yazmak isteyen herkese kapımız açıktır… Önemli olan, (Siyasi, Rakiplere Sataşma, Hakaret vb.) durumlar yaşanmadan, özgün fikirlerinizi yazmanızdır…
Yazıların yayınlama ve kullanım hakları magazincir.com’a, sahipliği ise editör ve yazarlara aittir.
Köşe Yazarı olmak isteyen arkadaşlarımızda aradığımız şartlar ise şu şekildedir;
– Köşe Yazarları kısmında yerini alan arkadaşlarımızın köşelerini ihmal etmeksizin haftada en az bir makale, deneme vb. edebiyat türünü köşesinde paylaşarak güncelliğini koruması,
– Ekleyeceği içeriklerin tamamen kendi kaleminden yazılmış olması,
Köşe Yazarlığı Başvurusu
 1. İsim ve Soyisminiz.
 2. Hakkınızda kısa bir açıklama. Kendinizi tanıtan bir metin.
 3. İstediğiniz bir şifre dilerseniz bir şifre sallayabilirsiniz sonra hesabınızı açtıktan sonra girip değiştirebilirsiniz.
 4. E-Posta adresiniz.

 5. 1 adet size ait minimum 400 px × 600 px boyutunda olmalı.

Yukarıda yer alan bilgileri info@magazincir.com‘a köşe yazarlığı başlığı ile attığınızda size özel olarak bir kullanıcı hesabı oluşturulacaktır.
Göndereceğiniz bilgileri sitemizde yukarıda gördüğünüz gibi bir forma doldurup size özel bir yazar hesabı açacağız. Sonrasında dilerseniz size vereceğimiz link üzerinden sitemizin paneline giriş yaparak köşe yazılarınızı kendiniz istediğiniz gibi yazıp yayınlayabilirsiniz.
Eğer ben teknolojiden fazla anlamam diyorsanız yazılarınızı word belgesi formatında info@magazincir.com adresine mail attığınızda yazılarınız sitemize en kısa sürede eklenilecek ve bağlantısı tarafınıza gönderilecektir.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ