SON DAKİKA

Magazincir – En Güncel Magazin Sitesi

Hatice, Ne Olursa Olsun, Şarkı Söylemekten Vazgeçmeyeceğim..!

Magazincir.com ailesi olarak, Hatice Çarpar ile en merak edilenleri konuştuk. Özel röportajımız haberin devamında…

Hatice, Ne Olursa Olsun, Şarkı Söylemekten Vazgeçmeyeceğim..!
Bu haber 18 Temmuz 2017 - 16:12 'de eklendi ve 742 kez görüntülendi.

Hatice’yi sevenler veya takip edenler bilir. Fakat bir de sizden Hatice kimdir ? Sorusunun cevabını duymak isteriz.
Hatice’yi yakından tanıyanlar şüphesiz bilir ki, düzenli yaşantısı, her şeyi saatli bir kadın olarak dikkat çeker. Spor vazgeçilmezimdir. Sosyal medyadan sürekli bunun mesajını veririm. Bence her sağlıklı insan, spor yapmalı. Bu benim için artık olmazsa olmazım diyebilirim. Bunun dışında eğlenceli, uyumlu ve çalışkan bir yapım var. Tabi ki benim de zaman zaman sivrilmelerim olabilir, düşünmeden konuşabilirim, kalp kırabilirim, ama özür dilemeyi de bilirim. Aslında kimine göre şerbet, kimine göre zehir bu durum. ☺

Hatice "Ne Olursa Olsun, Şarkı Söylemekten Vazgeçmeyeceğim"..!

Hayatını bir kaç kelime ile tarif eder misiniz? Dolu, mutlu, tatminkar, eğlenceli, vs.
Düzenci, güler yüzlü, sıcak kanlı, kararlı.☺

“İner misin Çıkar mısın” yarışmasında 1.olarak müzik kariyerinize başladınız. Yarışma olmasaydı, yine “Hatice” olur muydunuz ?
Kadere her zaman inanırım ve o yarışma da benim kader zincirimin başlangıcıydı. Beni inandığım bu yolda, korkularımın üstüne gitmemi sağlayan bir tecrübe. Ben o yarışma da iki birincilik aldım, son final de 3.oldum. Bu bende büyük bir hırsa yol açtı ve Türk halkı Hatice ile tanıştı. Yarışma olmasaydı belki biraz daha geç olurdu doğuşum. Yarışmanın bu süreci kısalttığını söyleyebilirim. Ukalalık diye algılanmasın ama bende ki hırs dağları delecek yönde. Kısaca bir yolunu bulur yine Hatice olmayı başarırdım.

Hatice "Ne Olursa Olsun, Şarkı Söylemekten Vazgeçmeyeceğim"..!

İlk zamanlarınız da “Çürük Elma” isimli bir program da sunuculuk yaptınız. Peki sunuculuk yapmayı özlediğiniz oluyor mu?
İşte yanlış bilinen ve sorulan sorulardan bir tanesi de bu. Ben hiç sunuculuk yapmadım.  Böyle bir tecrübem hiç olmadı. “Çürük Elma” adlı yarışma, sunucu arıyordu. Elemelere katıldım ve beğenildim ama kabul etmedim. Çünkü benim tek yapmak istediğim, şarkılarımı söylemekti o dönem. Mankenlik teklifleri de gelmedi değil ama ben elimin tersiyle ittim. İnanmayacaksınız, yakın zamanda İtalya’dan teklif getirdiler, yine istemedim. Vücut ölçülerim bunun için çok ideal ama diyorum ya, ben yaptığım mevcut işimle gayet mutluyum.

Hatice "Ne Olursa Olsun, Şarkı Söylemekten Vazgeçmeyeceğim"..!

En son geçen yıl “Best Of 3’te 3 Hatice” adlı albüm çalışmanız oldu. Şuanda da yeni bir albüm çalışması içerisindesiniz sanırım. Biraz tüyo verebilir misiniz? Bizi nasıl bir albüm, şarkılar bekliyor ?
Best of değil. Evet en son single çalışmam oldu “Kuşkulanma” adını taşıyan. Yeni çalışmam olacak tabi ki. Tüm sevenlerimle hüzünleri satacağız hayırlısıyla.

Son dönem de, genç şarkıcılarımız müzik piyasasında daha ön planda olup, halkın tercihi haline gelmesini nasıl yorumluyorsunuz?
Vallahi ortada bir çark var turnike misali, hep ayni isimler ortada. Bence sanat adına hiçbir şey yok, seste yok bir çoğunda ve balon bana göre. Ama taktir edersiniz ki sektör karmakarışık bir hal aldı. Artık insanları da anlamak güç. Tutar dediğimiz şarkının esamesi okunmazken, çöp diye tabir ettiğimiz yapıtların ilgi görmesi ilginç. Arada iyilerde var tabi ama genele bakarsak sezonluk yapılmış ve hiç bir kalıcılığı olmayan işler.

Hatice "Ne Olursa Olsun, Şarkı Söylemekten Vazgeçmeyeceğim"..!

Peki, genç sanatçıların artışı ve bir o kadar da müziklerinin ilgi görüşü, kendi müziğinizi etkilediğini düşünüyor musunuz ?
Her iş doğru ve tarafsız yapılırsa kimse kimseyi etkilemez, aksine iyiler ve kötüler ayrılır. Ama maalesef tv ve radyolar artık bir taraf savaşındalar. 90’ları bitirme savaşı bu. Ne olursa olsun şarkı söylemekten vazgeçmeyeceğim. ☺

Geçtiğimiz yıl “İşte Benim Stilim” adlı yarışma programına katıldınız. Bir şarkıcı olarak bu tarz yarışmada bulunmak nasıldı sizin için? Duygularınızı öğrenebilir miyiz?
Vallahi o dönem demek çok canım sıkılmış ki öyle bir yarışma da yer almışım. Yorgunluktan, stresten başka getirisi olmadı. ☺

Hatice "Ne Olursa Olsun, Şarkı Söylemekten Vazgeçmeyeceğim"..!

Peki, müzik haricinde ileriye dönük bizimle paylaşmak istediğin farklı projelerin mevcut mu ?
Söylediğim gibi hüzünleri satacağız hep birlikte. Bestesi Nicolas Joy’a ait.

Son olarak sevenlerinize neler söylemek istersiniz ?
Beni dinlemekten, sevmekten, takipten vazgeçmesinler. Kucak dolusu sevgiler herkese.

Magazincir.com Özel Röportaj

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER